Podsumowanie

Podsumowanie

Dziękujemy wszystkim za udział w kolejnej edycji Czarnej Cobry. Wszystkie wyniki z dniem dzisiejszym stały się ostateczne.

W tym roku dzięki wsparciu Nadleśnictwa Polanów i Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie mogliśmy mimo pandemii, stanąć organizacyjnie na najwyższym poziomie. Ogromne podziękowania kierujemy w kierunku MOW Polanów- takiego obiadu chyba nie da się już powtórzyć 😊 i nigdy wcześniej nie mieliśmy tak bogato zaopatrzonej Bazy jak i nie gościliśmy w takim historycznym obiekcie. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Cieszy fakt, że pozostał po naszym OS-ie trwały ślad w postaci ZPK. Z tego co udało nam się ustalić na trasie rodzinnej wszyscy byli zadowoleni. Trasa ta cieszyła się największą frekwencją. Mamy udokumentowaną na zdjęciach wzajemną pomoc w odnajdowaniu PK, jak i główną atrakcję w postaci Misia 😊

Nie sposób nie zauważyć w wynikach tras długich drobnej masakry… Teren był bardzo trudny, dla rowerów nieprzejezdny… Mapa główna koszmarna, nic się nie zgadzało… Pojawiały się jakieś asfalty w środku lasu, których nie było nawet w innej formie ścieżki na mapie… Skraje lasu też pozamieniane, młody las czasami był polem, a stary las już gęstym młodnikiem… Ogólnie kosmos… Do tego, jak już byliście pewni, że jesteście w okolicach PK czasem brakowało cierpliwości, żeby poszukać jeszcze przez chwilę lampionu w krzakach. Na 3drun pojawiają się pierwsze ślady gpx.

Budowniczowie nie zebrali tym razem pochwał… Na pewno Czarna Cobra 2020 przejdzie do historii jako jedna z trudniejszych imprez. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziecie już nas dobrze wspominać.

Bardzo fajny film zmontowali uczestnicy. Czekamy na zdjęcia i relacje, obiecujemy, że nawet te negatywne opublikujemy!