Podsumowanie

Dobiegła do końca kolejna Zielona Cobra! Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział.

Wyrazy wdzięczności i wielki ukłon dla Piotra Kłobucha Sołtysa Węgorzewa, za ogromną pomoc i wsparcie! Mamy nadzieję, że Cobra będzie gościć częściej w tych pięknych stronach! Widać było, że jesteśmy w AKTYWNEWEGORZEWO.PL mile widziani!

W teście na orientację i sprawność wzięło udział 79 uczestników. Przekrój wiekowy był spory, a z trudami trasy zmagały się wszystkie pokolenia. Brawa za wytrwałość należą się zwłaszcza dla najmłodszych i najstarszych!

Po raz kolejny najlepiej wypadł reprezentant Stopy Słupsk Jacek Wąsicki. 12km przebiegł w 87 minut i nawet 95 minut kar pozwoliło mu wygrać! Daniel Łazarek z Sopotu i Łukasz Grodecki z Gdańska byli blisko, zaraz za nim, ale niższe kary czasowe okazały się niewystarczające…

Co do punktów – to najwięcej mieszanych emocji sprawiła LOP-ka. Dawna hodowla pstrągów nieco skomplikowała prosty kawałek mapy:). Zespół Bajaderki Koszalin jako jedyny podbił prawidłowy lampion PK10! Zwykły mostek na rzeczce okazał się widmem z lat 70-tych!!!

Mamy nadzieję, że się nie zrazicie i jeszcze się spotkamy! Prosimy o przesyłanie zdjęć z imprezy(na zmijaczek@wp.pl), które umieścimy na naszej stronie.

A już dzisiaj zapraszamy na Czarną Cobrę Rogaining 8H w Bukowie Polanowskim – 8 sierpnia 2015r.!

Do zobaczenia!