Podsumowanie

Podsumowanie:

Zakończyliśmy drugi sezon Cobry na terenie koszalińskim! Ogromne podziękowanie za pomoc w organizacji  Złotej Cobry dla Karoliny i Darka!!! Pyszne ciepłe jedzonko, baza na 6 z plusem i wsparcie w każdej innej składowej: dzięki!   Miło, że jest dla kogo wieszać PK. Mimo trudnych warunków pogodowych i wielu nieaktualności  terenowo-mapowych daliście radę! Nie przewidziałem, że aż tylu z Was ukończy z kompletem:)

Technicznie najlepiej wypadł zawodnik Stopy Słupsk Sebastian Zabielski. Osobiście uważam, że należy przerwać passę Stopy (ich przedstawiciele wygrali w tym roku wszystkie edycje!). Gratulacje!!! Tym samym podnosimy wpisowe dla zawodników ze Słupska 🙂

W następnym roku planujemy podtrzymać rytm Cobry! Biała prawdopodobnie 17 stycznia, Zielona 9 maja (z PK stowarzyszonymi:) ), Czarna 9 sierpnia : dzienno-nocna 8 h Rogaining, Złota jakoś w listopadzie!

Z imprez bliższych zapraszamy do Kołobrzegu na  „Pandonimo” już w najbliższą sobotę. 6 grudnia Cobra Team wybiera się na Darżlub– super impreza z ciepłym ogniskiem w środku trasy! 20 grudnia Nocna Masakra w Kaliszu Pomorskim.

Prześlijcie na zmijaczek@wp.pl zdjęcia  z trasy. Umieszczę je na stronce, żeby został jakiś ślad po tej masakrze ! Relacje też chętnie podlinkuje!!!

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i wsparcie i do zobaczenia!

Łukasz Żmiejko