Trasy krótkie ostatnie słowo

Zapisy dobiegły końca. Limit uczestników został osiągnięty i jedyna dobra informacja dla osób, które nie zdążyły się zapisać jest taka, że po imprezie zostaną w lesie na stałe wkopane drewniane słupki (ZPK), mapę będzie można sobie pobrać samodzielnie ze strony Nadleśnictwa Polanów i ruszyć w las 🙂

Przypominamy, że Okręgowa Izba Lekarska w Koszalinie bardzo prosi o wypełnienie formularza przez wszystkich lekarzy na wszystkich trasach.

Na stronie są już listy startowe TP-12 i Trasy Rodzinnej.

Dla Trasy Rodzinnej wszystkie niezbędne informacje są zawarte we wcześniejszym wpisie. Zmianie ulega jedynie skala mapy, zgodnie z regulaminem będzie 1:10 000 czyli (1 cm to 100 metrów w terenie). Mapy już są w drukarni…czyli zmienić się może tylko pogoda 🙂

Na Trasie TP-12 wszystkie PK będą drewnianymi słupkami. Punktów jest 16, skala mapy to 1: 12 500…W Bazie Zawodów, Wasz start powinien przebiegać sprawnie, kolejka będzie do Trasy Rodzinnej- cieszącej się większym zainteresowaniem uczestników.

Aby maksymalnie skrócić czas pobytu w Bazie Zawodów można samodzielnie wydrukować i podpisać oświadczenie osoby pełnoletniej oraz zgodę opiekuna prawnego na udział uczestnika niepełnoletniego: